ТВ Билборд

* Содржина на оглас:
* Датум на прикажување:
* Час на емитување:

Огласувајте се на ПРВА СКОПСКА

ТВ Билборд на ПРВА СКОПСКА за Вашиот оглас или реклама.

Го враќаме сјајот на традиционалното телевизиско огласување!

На секој реален час ТВ Билборд на ПРВА СКОПСКА... Не пропуштајте!

tvbilbord.mtm.mk Следете го упатството, испратете и очекувајте го Вашиот оглас или рекламна порака на телевизија.
Направете добра зделка, огласувајте и продавајте производи и услуги на телевизија.

Удобно од вашите домови, едноставно, брзо и ефтино, избирате соодветно на вашиот планиран буџет и вашите потреби. Цените почнуваат од 10 денари за еден термин.

ТВ Билборд достапан за сите огласувачи, физички и правни лица!

Изберете од понудените термини од 09-22 часот

Секој термин има своја цена

Од 09-13 часот цената е 10 денари за едно емитување, може да изберете кој било од понудените 5 термини или сите, доколку сакате Вашиот оглас да се емитува во овие термини.

Цената на термините од 14 -18 часот е 15 денари за едно емитување, може да изберете кој било од понудените 5 термини или сите,  доколку сакате Вашиот оглас да се емитува во овие термини.

И на крај следуваат прајм тајм термините од 19-22 часот, цената е 25 денари за едно емитување, може да изберете кој било од понудените 4 термини или сите, доколку сакате Вашиот оглас да се емитува во овие термини.

Може да изберете емитување на огласот во текот на неколку дена, седмици или во текот на целиот месец, кога сакате и колку сакате!

Прикачете го Вашиот оглас, извршете го плаќањето, согласно упатството и очекувајте да го видите Вашиот оглас на телевизија.

За бизниси и луѓе кои ја разбираат силата на огласувањето. Креирајте конекција со Вашите корисници преку атрактивните огласи кои ќе се емитуваат на секој реален час од 09-22 часот.

За кратко време ќе се уверите дека направивте успешна зделка, 100% директно кон целната група.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Контакт

  • 02 252 1003
  • marketing@mtm.mk

Facebook

tvbilbord.mtm.mk © 2021. UKION SHOPS